16. !f İSTANBUL BAĞIMSIZ FİLMLER FESTİVALİ 2017 BAŞLIYOR

Bu yıl 16.sı düzenlenecek olan 2017 !f İstanbul Bağımsız Filmler Festivali 16 Şubat’ta başlıyor. Teması ise çoktan belli oldu: “iyileştiren şeyler”.

İlk olarak 2002 yılında düzenlenen !f İstanbul tüm dünyadan bağımsız filmlere adanmış, her yıl Şubat ayında düzenlenen ve 11 gün süren uluslararası film festivali. Festival ilk yıllarda İstanbul’da AFM Sinemaları’nda yapılmış olup ayrıca 2004 yılından beri Ankara’da ve 2012 yılından beri de İzmir’de, İstanbul ayağının sona ermesinin hemen ardından gerçekleştirilmektedir.

Pek çok büyük markanın sponsorluğunda yapılacak olan 16. !f İstanbul Bağımsız Filmler Festivali 2017’nin ilk ayağı 16-26 Şubat tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleşecek. Bağımsız filmlerin, atölyelerin ve !f music etkinliklerinin yer alacağı festival İstanbul’dan sonra da 4 gün boyunca Ankara’ya ve İzmir’e uzanacak.

Bilet Fiyatları 1 TL ‘den başlıyor!

Yoğun ilginin beklendiği festivalin biletleri biletix üzerinden satışa çıkarılırken, fiyatlar da özellikle öğrencilerin bütçesini zorlamayacak şekilde belirlendi.

Bilet Satın almak için: www.biletix.com

Ayrıntılı bilgi için: www.ifistanbul.com

 

Yorum Yapmasam Olmaz :)