2023/01/25

Son zamanların en popüler dizisi Game of Thrones  – “Buz ve Ateşin Şarkısı” serisinin – yazarı  George R.R. Martin, 20 bin dolar vereni serinin yeni kitabına karakter olarak ekleyeceğini açıkladı.

game-of-throneste-karakter-ol-20-bin-dolar

“Buz ve Ateşin Şarkısı” serisinin 8. kitabını yazacak olan George R.R. Martin, bir bağış kampanyası çerçevesinde böyle bir projeye adım attı.  İnternette düzenlenen yarışma sonucu kazananlar, kitaptaki hem karakterlerini hem de mevkilerini de seçebilecek. Ancak karakterlerin birer şövalye, lord, köylü veya fahişe olmaları arasında bir fark olmayacak. Her iki karakteri de kitabın sonunda ölüm bekleyecek.

Bugüne kadar toplamda 343 bin dolar bağışın toplandığı siteye sizde BURAYA TIKLAYARAK olaşabilir ve yeni kitapta yerinizi almak için bağışta bulunabilirsiniz.

Toplanan paranın Martin’in doğduğu şehir olan Santa Fe, New Mexico’daki kurt barınağına bağışlanacağı yarışmaya 10 dolar vererek de katılmak mümkün. Yapılan bağışın büyüklüğüne göre değişen ödüllerin arasında imzalı Westeros haritası, Martin’le kahvaltı etme şansı ve Martin’e ait bir şapka da var

Geçtiğimiz ay Star Wars filminin prodüktörü J.J. Abrams’da Abu Dhabi’den bir vidyo yollamış ve 10 dolar karşılığında hayranların yeni Star Wars filminde rol alma şansı yakalayacağını açıklamıştı. J.J. Abrams, toplanacak parayı UNICEF’e bağışlayacak.

1 thought on “20 BİN DOLARA ‘GAME OF THRONES’ TA SEN DE YERİNİ AL – İŞTE O SİTE

  1. Kampanya sanırım sona ermiş artık ve kazanan RICHARD HOLLAND adında birisi olmuş.

Yorum Yapmasam Olmaz :)