2023/12/03

istanbul-film-festivaliİstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) tarafından Akbank sponsorluğunda düzenlenen 32. İstanbul Film Festivali programı açıklandığı günden bu yana sinemaseverlerden her yıl olduğu gibi büyük ilgi gördü.

Yıldız konukları İstanbul’da 30 Mart,14 Nisan tarihlerinde ağırlayacak olan festivale ünlü oyuncu Patricia Arquette ve usta yönetmenler Bille August ile Mike Figgis’de katılacak.

İstanbul Film Festivali 29 Mart Cuma akşamı İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda yapılacak açılış töreni ile başlayacak. Festivalde yer alan ulusal filmlerin ekiplerinin yanı sıra ünlü oyuncu Patricia Arquette ve usta yönetmen Bille August da katılacak.

FESTİVALDE AĞIRLIK ATLAS VE BEYOĞLU’NDA

Bu yıl da programındaki filmlerin niteliği ve çeşitliliğiyle öne çıkan 32. İstanbul Film Festivali, sinemaseverlere 20’nin üzerinde bölümde 200’ü aşkın filmin yanı sıra usta sinemacıların katılacağı söyleşiler, atölye çalışmaları, sunumlar ve sinema dersleriyle dolu iki hafta sunacak.

iksv

Festival biletleri, Biletix satış kanalları ile Atlas, Beyoğlu ve Rexx sinemalarındaki ana gişelerden temin edilebilir. Biletler festival boyunca tüm festival sinemalarından da alınabilir.

32. İstanbul Film Festivali Programına buradan ulaşılabilir.

Yorum Yapmasam Olmaz :)