2023/05/27
Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. ve Türkiye Yayıncılar Birliği işbirliğiyle düzenlenen İstanbul Uluslararası Kitap Fuarı, bu yıl  8-16 Kasım 2014 tarihleri arasında otuz üçüncü kez kitapseverlerle kitapları, yayıncıları ve yazarları biraraya getirecek. 
atilla-dorsayFuarın Uluslararası Salon kapsamındaki Onur Konuğu bu yıl Macaristan olacak, modern Macar edebiyatının önde gelen yazarlarının Türk okuyucularla buluşacağı fuarda Macar dili ve edebiyatının klasik ve güncel örneklerinin yer alacağı etkinlikler de düzenlenecek.
Bu yılın teması “Sinemamızın 100. Yılı” olarak belirlenirken fuarın Onur Yazarı da sinema eleştirmeni Atilla Dorsay olacak. Atilla Dorsay’ın da katılımıyla fuar boyunca pek çok panel ve etkinlik yer alacak.
Kitapların yanı sıra 24. İstanbul Sanat Fuarı – Artist 2014 uzun yıllardır olduğu gibi bu yıl da kitap fuarıyla eş zamanlı gerçekleştirilecek.
İmza günleri, etkinlik programı, katılımcı listesi, ziyaret saatleri ve ulaşım bilgilerine www.istanbulkitapfuari.com sitesinden ulaşabilirsiniz.
Daha çok zaman var demeyin. Tarihleri bir yere not edin ve kitap listenizi oluşturmaya başlayın. İyi okumalar!

Yorum Yapmasam Olmaz :)