2023/01/28

Bu sene 4’üncüsü düzenlenecek olan CNR İstanbul Uluslararası Kitap Fuarı 24 Şubat – 05 Mart 2017 tarihleri arasında CNR EXPO Yeşilköy’de kitapseverlerle buluşacak.

Pozitif Fuarcılık A.Ş. tarafından Basın Yayın Birliği işbirliğiyle düzenlen ve “15 Temmuz” teması çerçevesinde gerçekleştirilecek olan  “4. CNR İstanbul Uluslararası Kitap Fuarı”na, 250’nin üzerinde yayınevi 600 marka ile katılım gösterecek. Geçtiğimiz sene 383.187 kitapsever tarafından ziyaret edilen fuara bu sene 400 binin üzerinde ziyaretçinin gelmesi tahmin ediliyor.

Çok sayıda yazarın okurları ile buluşacağı organizasyonda imza günleri, sergiler, seminerler, söyleşiler ve konferanslardan oluşan yüzlerce etkinlik gerçekleştirilecek.

Konuk Yazar Hasan Aycın

1978’den bu yana farklı pek çok dergi ve gazetelerde yayımlanan çizgileri ile insanları düşündüren usta yazar Hasan Aycın bu sene 4. CNR kitap Fuarı’nın onur konuğu olarak sevenleri ile buluşacak ve en sevilen kitaplarını onlar için imzalayacak.

Atatürk Havaalanı’nın karşısında bulunan CNR Expo Yeşilköy düzenlenecek olan 4. CNR Kitap Fuarı’na Marmaray, Metrobüs ve Metro ile kolay bir şekilde ulaşılabilecek.

Yorum Yapmasam Olmaz :)