BÜKREŞ’TE BÜYÜLECİ BİR KİTAPÇI KAPILARINI AÇTI

Cărtureşti Carusel (Işığın Atlıkarıncası) olarak adlandırılan ve 19.yüzyıldan kalan bu muhteşem anıtsal yapı, göz alıcı bir mimari ile restore edildi. Bu yeni kitapçı, birçok cafe, bar ve restaurantın yer aldığı Bükreş kentinin kalbi olarak bilinen en canlı caddesinde yer alıyor.

6 kattan oluşan bu büyüleyici kitapçı, 10.000’in üzerinde kitaba, 5.000’in üzerinde de albüm ve DVD’ye yer veriyor. En üst katında bir restaurantı ve en alt katında da bir konser ve sergi alanı bulunan kitapçının açılışına da büyük ilgi gösterildi.

İşte o kitapçıdan ve açılışından fotoğraflar;

carousel-of-light-library-bucharest-bookstore carousel-of-light-library-bucharest-bookstore-2 carousel-of-light-library-bucharest-bookstore-3 carousel-of-light-library-bucharest-bookstore-4 carousel-of-light-library-bucharest-bookstore-5 carousel-of-light-library-bucharest-bookstore-6 carousel-of-light-library-bucharest-bookstore-7 carousel-of-light-library-bucharest-bookstore-8 carousel-of-light-library-bucharest-bookstore-9 carousel-of-light-library-bucharest-bookstore-10 carousel-of-light-library-bucharest-bookstore-11

Yorum Yapmasam Olmaz :)