2023/09/20

canan-tanCanan Tan, 27 Kasım 2014 Perşembe günü (bugün) , 19:00 – 21:00 saatleri arasında Beşiktaş Belediyesi’nin katkıları ile Levent Kültür Merkezi’nde okurlarıyla buluşuyor.

İlki Tuna Kiremitçi ile, ikincisi Ahmet Ümit’le gerçekleştirilen Okur Yazar Buluşmaları’nın bu ayki konuğu Canan Tan. Edebiyat, hayat, kurgu ve gerçek ilişkisi üzerine yoğun bir sohbet Levent Kültür Merkezi’nde okurları bekliyor.

Son romanı “Pembe ve Yusuf” ile okurlarını bir kez daha şaşırtan ve Türkiye’nin töre gerçeğini masaya yatıran Canan Tan, yeni kitabı ekseninde edebiyata ve hayata dair bir söyleşi gerçekleştirecek. Gazeteci Sayım Çınar’ın sorularıyla ilerleyecek olan söyleşide, okurlar da merak ettiklerin soracak, devamında kitaplarını imzalatma şansı bulacak.

Yıllardır Türkiye’nin en çok satan yazarları arasında yer alan ve her kitabında zor bir konuyu farklı perspektiflerden çarpıcı bir şekilde işlemeyi başaran Canan Tan, 27 Kasım Perşembe tarihinde Beşiktaş Belediyesi Levent Kültür Merkezi’nde 19:00 – 21:00 saatleri arasında okurlarıyla buluşacak. Katılımın ücretsiz olacağı keyifli söyleşi tüm edebiyatseverlere açık olacaktır.

Canan Tan ile “Okur Yazar Buluşması”
Tarih: 27 Kasım 2014 Perşembe
Saat: 19:00 – 21:00
Yer: Levent Kültür Merkezi

Yorum Yapmasam Olmaz :)