DAĞHAN DÖNMEZ İLE KİTAP ATÖLYESİ

‘Dağhan Dönmez ile Kitap Atölyesi’ yoğun istek üzerine ikinci defa okurseverler ile buluşuyor.

Dağhan Dönmez ile Kitap Atölyesi’nin konusu, bir öncekisinde de olduğu gibi Sabahattin Ali’nin “Kürk Mantolu Madonnası” olacak. Senelerdir en çok satanlar listesinden düşmeyen kitap enine boyuna konuşulacak ve Raif Efendi’nin bugünün insanı ile olan bağı sorgulanacak.

23 Ocak 2019 Çarşamba günü Nişantaşı Mura Coffee’de gerçekleştirilecek Kitap Atölyesi için acele etmeyi unutmayın 🙂

Kontenjanın sınırlı olduğu bu keyifli atölyeye katılmak için aşağıdaki irtibat numarasından kayıt yaptırmanız yeterli olacaktır.

Kayıt ve iletişim : 539 763 95 96

 

 
 
 
 
 
Bu gönderiyi Instagram’da gör
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Katılamayanların ısrarlı talebi üzerine, bu defa @muracoffee de. Kürk Mantolu Madonna’nın neden bu kadar okunduğunu, günümüz insanı ile ortak dertlerini ve elbette büyük yazar/aydın Sabahattin Ali’yi konuşuyoruz. Onun nasıl katledildiğini… Bekleriz! Not: Kontenjan sınırlı olduğundan, irtibat numarasından bilgi alınmalıdır. #sabahattinali #kürkmantolumadonna #edebiyat #roman #kitap #kitapkulübü #kitapilesohbet #kitapatölyesi #hayalgücü #hayalgücüadına #muracoffee #muracoffeekitchen #kahve #kahvekeyfi #kitapkahve

Dağhan Dönmez (@donmezdaghan)’in paylaştığı bir gönderi ()

 

Bir önceki kitap atölyesinden;

 

 
 
 
 
 
Bu gönderiyi Instagram’da gör
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Bu soğuk havaya ve yağmura rağmen, bizlerle olan dostlara teşekkür ederim. Yoğun katılımlı ve çok keyifli bir atölye oldu. Sabahattin Ali’nin bizler için önemini ve Kürk Mantolu Madonna’yı konuştuk… #yeniköykitapçısı #yeniköy #kitapkahve #edebiyat #sabahattinali #kürkmantolumadonna #kitap #kitapatolyesi #kitaplasohbet #felsefe #yky

Dağhan Dönmez (@donmezdaghan)’in paylaştığı bir gönderi ()

Dağhan Dönmez Kimdir?

1981 yılında İstanbul’da doğdu. Marmara Üniversitesi Sigortacılık Bölümü’nden mezun oldu. Aynı üniversitenin Bankacılık Enstitüsünde yüksek lisansını tamamladı. İlkokul 3.sınıfta, kendi gazetesini çıkardı. Şiir, öykü ve deneme türündeki yazıları Edebiyat ve Eleştiri, Koridor, Düşle-Edebiyat, Yeni Dönem Kültür ve Sanat Dergisi, Üvercinka gibi dergilerde yayımlandı. Aydınlık Kitap Eki’nde 2 yılı aşkın bir süre eleştiri/tahlil yazıları kaleme aldı. Yazarın Duvar Yazıları isimli bir şiir kitabı bulunmaktadır; ayrıca yazıları eskimeyenkitaplar.com ve insanokur.org sitelerinde de yayımlanmaktadır. Halen özel bir bankada müfettiş olarak çalışıyor.

Dağhan Dönmez çivi yazıları için tıklayınız.
Yorum Yapmasam Olmaz :)