2023/03/28

endgame-cagri-james-freyABD’li yazar James Frey’in üç kitaplık dizisinin ilk kitabı olan Endgame, bütün dünya ülkeleriyle aynı anda Türkiye’de piyasaya sürüldü. Endgame, okuyucularına bulmacayı çözüp 500 bin dolar değerindeki altını kazanma şansı tanıyor.

Uğur Mehter tarafından Türkçe’ye çevrilen ve Pena Yayınları’ndan çıkacak kitabın okuyucuları bulmacayı çözerek 500 bin dolar değerindeki altını kazanmak için yarışabilecekler. Sinema filmi , bilgisayar oyunu, James-Freysosyal ağlar ve sayısıız interaktif uygulamayı içine alan kapsamlı yapısıyla  Endgame’in şu ana kadar yapılmış en iyi kitap projesi olduğu belirtiliyor. Kitap projesinin oyun platformu Google tarafından hayata geçirilirken sinema filminin çekimlerini ise 20th Century Fox üstlenecek.

Genç yetişkinleri hedefleyen kitap dizisinin konusu dünyanın sonunu getirecek felaketlerin başlamasıyla 12 kadim uygarlığı temsil eden 12 özel gencin dünyanın ve kendi ırklarının kurtuluşu olan 3 anahtarı aramasını ele alıyor. Türkiye’deki ismiyle “Endgame: Çağrı”, Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Stadı’na düşen meteorun ardından doğdukları andan itibaren dünyayı kurtarmak için yetiştirilen ve özel güçlere sahip gençlerin, bu ilk işaretin ardından3 anahtarı bulmak için giriştikleri maceraları anlatıyor.

Romanın satırları arasındaki gizli ipuçlarını bulup şifreleri çözen okuyucular, dünyanın herhangi bir yerinde saklı duran bir anahtarla Las Vegas’taki bir otelin lobisinde bulunan ve içinde tam 500 bin dolar değerindeki altının yer aldığı kasayı açma şansını elde edecekler.

1 thought on “DİKKAT BU KİTAPLA 500 BİN DOLAR KAZANABİLİRSİNİZ!

  1. Türkçe’ye çevrildiğinde kitaptaki ipuçları yok olmamıştır umarım.. 🙂

Yorum Yapmasam Olmaz :)