2023/09/26

Usta yönetmen Ferzan Özpetek’in başından sonuna gizem, gerilim ve tutkulu bir aşk hikayesini anlattığı son filmi Napoli’nin Sırrı, 26 Ekim’de vizyona giriyor. Napoli’nin Sırrı ayrıca İtalya’nın Oscar adayları arasında yer alıyor.

Şehrin efsaneleri, gelenekleri, oyunları ve karakterleri etrafında şekillenen hikâyesiyle dikkat çeken Napoli’nin Sırrı, Türkiye’de 26 Ekim’de vizyona girecek. İtalya, New York, Almanya ve Hong Kong’ta Kong’da gösterilen film uluslararası arenada seyirciden tam not aldı.

Tutkulu ve gizemli bir aşk hikâyesi

Seyirciyi gerçek bir aşkın, cinayetin ve gizemin peşinden sürükleyen Napoli’nin Sırrı, tutkulu bir aşkın sarmaladığı şehrin sırlarını izleyiciye teslim ediyor ve bir film seansı içinde çözmesini bekliyor. Napoli’nin Sırrı’nın başrolünü Giovanna Mezzogiorno ve Alessandro Borghi paylaşıyor. Müzikleriyse Pasquale Catalono imzası taşıyor. Filmlerinde hayatı anlatmaya çalıştığını söyleyen yönetmen Ferzan Özpetek,

“En yakın hissettiğiniz insanların her şeyini bildiğinizi iddia edebilir misiniz? Sizden mutlaka sakladığı çok gizemli ve tehlikeli sırları vardır. Benim de sırlarım var. Hem paylaştığım hem de paylaşmadığım”

diyor. Napoli’nin Sırrı 26 Ekim’de çözülecek mi hep birlikte göreceğiz.

 

Napoli’nin Sırrı filminin fragmanı
 

Yorum Yapmasam Olmaz :)