FİLME İLHAM VEREN UZAYLI SERGİLENECEK

22 Nisan’da galası yapılacak Hollywood filmi olan “Sirius”un esin kaynağı olan uzaylı sergilenecek.

Şili’deki Atacama Çölü’nde bulunduğu iddia edilen 15.2 cm boyutundaki esinlenen filmde kullanılan minik uzaylının gerçek olduğu ileri sürüldü.

uzayli-sirius-Steven-Greer

Huffington Post’un haberinde yer alan iddiaya göre “Sirius” isimli film de ayrıca, dünya dışı varlıkların kendi dünyalarıyla bizim dünyamız arasındaki mesafeyi katetmek için kullanıyor olabilecekleri alternatif enerji teknolojisinden de bahsedilecek.

“Sirius” filminin arkasındaki isim olan eski acil tıp hekimi Steven Greer, yıllardır ABD hükümetinin uzaylı gerçeğine ilişkin bilgiyi açıklamasını sağlamaya çalışıyor. Yetkililer ise her daim bu yönde bir bilginin olmadığını savunuyorlar.

“Sirius,” Greer’in diğer gezegenlerden gelen ziyaretçilere ilişkin sözde gizliliğe ışık tutulmasına dair en yeni çalışmasını temsil ediyor.

Steven Greer, 1993 yılında hükümetin UFO ve uzaylılara ilişkin iddialar doğrultusundaki bilgisini itiraf etmesini sağlama gayesiyle The Disclosure Project’i (Kamuoyunu Aydınlatma Projesi) oluşturmuştu.uzayli-sirius-Steven-Greer3

Greer, UFO’lar ve dünya dışı zeka etrafındaki gizliliğin uzaylılarla bir ilgisi olmadığını, bu gizliliğin büyük kurumlar ve maddi çıkarlar içerisinde bulunan gerçeğin bilinmemesini isteyen insanlarla ilgisi olduğunu savunuyor.

Minik insansının Dünya’ya ait keşfedilmemiş bir tür olduğu iddia edilse de bazıları bu uzaylının tahtadan yapılmış olduğunu ve  film reklamı için sadece aldatmacadan ibaret olduğunu söylüyor.

“Sirius” filminin 22 Nisan tarihinde Hollywood’da galası ile beraber küçük uzaylının sergilenip sergilenmeyeceğini hep beraber göreceğiz.

Yorum Yapmasam Olmaz :)