LA BOHÈME İSTANBUL’DA

Besteleriyle 19. ve 20. yüzyıla damgasını vuran Giacomo Puccini’nin dünyaca ünlü eseri ‘La Bohème’, İngiliz Kraliyet Operası prodüksiyonuyla İstanbullu sanatseverlerle buluşacak.

Dönemin ünlü yazarı Henri Murgerìn unutulmaz aşk hikayesini anlatan La Boheme, 18-24 Ocak tarihleri arasında İstanbul, Zorlu Performans Sanatları Merkezi`nde sahnelenecek.

Sahne sanatlarının en saygın kuruluşlarından biri olan ve ilk kez 1974 yılında sahnelenen kült prodüksiyon La Bohème, Türkiye’den de profesyonel sanatçılar ve genç yeteneklerin bir araya geleceği yaklaşık 150 kişilik kadrosuyla Ocak ayında İstanbullu sanatseverlerle buluşuyor.

La Bohème, Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde İngiliz tiyatro yönetmeni Richard Jones tarafından sahneye konacak. David Butt Philip, Andante Dergisi 5. Donizetti Klasik Müzik Ödülleri 2014 Yılın Kadın Opera Yorumcusu Ödülü sahibi Türk soprano Simge Büyükedes, Zheng Zhong Zhou ile Madeleine Pierard, bu muhteşem prodüksiyonda bir araya gelecek. Prodüksiyonda kullanılan kostümlerin çoğu ise 40 yıllık bir geçmişe sahip.

la-boheme-istanbulda 4 N ???????????????????????????????

Ayrıntılı bilgi ve bilet satın almak için;

Zorlucenterpsm

Yorum Yapmasam Olmaz :)