2023/12/06

Beşiktaş Belediyesi, okuyucularla romancıları bir araya getiren “Okur Yazar Buluşması” adında yeni bir projeye  18 Eylül’de Levent Kültür Merkezi’nde Tuna Kiremitçi Söyleşisi ile başlıyor.

 okur-yazar-bulusmasi-tuna-kiremitci

Eylül-Ekim-Kasım ayı boyunca her ay Türkiye’nin en sevilen yazarlarında biri Gazeteci Sayım Çınar’ın moderatörlüğünde Okur Yazar Buluşması’nda biraraya gelecek. Etkinliğin ilk konuğu ise Tuna Kiremitçi.

April yayıncılık etiketiyle geçtiğimiz aylarda raflardaki yerini alan “Sonun Geldi Sevgilim” adlı romanı ile diğerlerinde olduğu gibi büyük başarı kazanan Tuna Kiremitçi, edebiyatı, gelecek günleri, projelerini okurlarına ve dinleyicilere anlatacak.

18 Eylül Perşembe günü 19:00 – 21:00 saatleri arasında Levent Kültür Merkezi’nde Sayım Çınar’ın konuğu olacak olan Tuna Kiremitçi, edebiyata bakışını ve düşüncelerini  dinleyicilerle yapacağı söyleşide paylaşacak.

Otobiyografik bir roman olup olmadığı tartışılan, aşka, intikama, yüzleşmeye dair görüşlerini hikaye şeklinde mizahi ve akıcı bir dille anlatan  “Sonun Geldi Sevgilim” romanında  Kiremitçi,  kitabın kahramanı Devrim adlı reklamcının hayalindeki kadınla evlendikten sonra başından geçenleri gerçekçi bir anlatımla aktarıyor.

Romana ve romancılığa dair eğlenceli bir söyleşi için  18 Eylül Perşembe günü 19:00 – 21:00 arası Levent Kültür Merkezi’nde düzenlenecek olan “ Okur- Yazar Buluşması ”iyi bir alternatif …
Yorum Yapmasam Olmaz :)