ROMEO VE JULIET’İ HİÇ BÖYLE İZLEMEDİNİZ

romeo-ve-julietAmerikalı dans tiyatrosu American Dance Theatre Odyssey, Romeo ve Juliet oyununun modern dans versiyonuyla 27-31 Mart’ta izlenecek.

Amerika’nın başarılı dans tiyatrolarından American Dance Theatre Odyssey, Shakespeare’in ünlü eseri ‘Romeo ve Juliet’i modern dansa uyarlayarak gösterime sunuyor.

EMİNEM’DEN ŞARKI

Hikayenin günümüze uyarlanmış ve modern şehirde geçen versiyonu ‘Romeo+Juliet Today’ adıyla; 27-31 Mart tarihleri arasında TİM Show Center’da izlenebilecek. Gösterinin yönetmenliğini Derry Yeager, koreografisini ise Eldon Johnson üstlendi. 1994 yılında Utah’ta kurulan American Dance Theatre Odyssey, modern dansı elit bir eğlence tarzı olmaktan çıkarıp her kesimden insanın hoşlanabileceği eserler yaratmayı başarıyor.

Gösteride topluluk, dünyaca ünlü aşk hikayesini; Eminem, Beyonce ve Justin Timberlake gibi birçok ünlü şarkıcının seslendirdiği parçalar eşliğinde hiphop ve latin danslarıyla günümüze taşıyor. Gösteride; Juliet’in ailesi Capuletler, Latin dans grubu Caputanlar’a; Romeo’nun ailesi Montagueler ise hiphop grubu Monte Krew’lara dönüşüyor.

Biletler Biletix’de satışa sunuldu.

Gösteri Tarihleri

27 Mart Çarşamba-21.00
28 Mart Perşembe-21.00
29 Mart Cuma-21.00
30 Mart Cumartesi-15.00 ve 21.00
31 Mart Pazar-15.00

Yorum Yapmasam Olmaz :)