2023/12/05

Ülkemizde 60 binin üzerinde kişi, kronik organ yetmezliği sebebiyle organ bekliyor. Türkiye’de organ bağışının istenilen düzeyde olmaması nedeniyle, kimileri bu bekleyiş sırasında hayatını yitiriyor ya da sağlıklı olan yakınlarından alınan organlarla hayatlarına devam ediyor.

hayat-ver-sergisi
“Her Bağış Yeni Bir Hayattır” sloganı ile yola çıkılan “Hayat Ver” sosyal sorumluluk projesi, Prof. Dr. Yalçın Polat başkanlığında Türkiye’nin en ünlü isimlerini bir araya getirdi.

28 Temmuz’a kadar Marmara Forum’da ziyaretçilere açılacak olan sergi, daha öncesinde de 28 Şubat-9 Mart tarihlerinde ilk kez Memorial Ataşehir Hastanesi’nde ziyaretçilere açılmıştı.

“Hayat Ver” sosyal sorumluluk projesinde; Naz Elmas, Derya Büyükuncu, Ahu Sungur, Aslı Tandoğan, Bengü, Çolpan İlhan,  Evrim Solmaz, Gökhan Türkmen, Hülya Koçyiğit, İlker İnanoğlu, İsmail Hacıoğlu, Keremcem, Merve Sevi, Murat Başoğlu, Mustafa Ceceli,  Niran Ünsal, Oya Aydoğan, Rasim Öztekin, Selda Alkor, Sema Keçik, Yeşim Ceren Bozoğlu, Yetkin Dikinciler, Yıldız Kenter, Zeynep Beşerler, Zeyno Günenç fotoğrafları ve mesajları ile yer alıyor.

Yorum Yapmasam Olmaz :)