2023/09/27

emrah-serbes-deliduman-imza-gunuİlk olarak, farklı konsepti ile dikkatleri üzerine çeken Behzat Ç. maceralarının ilki “ Her Temaz İz Bırakır’” la tanıdığımız Ankara Üniversitesi, Dil-Tarih Coğrafya Fakültesi, Tiyatro Teoremi ve Tarihi Anabilim Dalı Bölümü mezunu olan 1981 doğumlu genç yazar Emrah Serbes, okurlarıyla dört farklı ilde düzenlenecek olan imza gününde buluşuyor.

Deyim yerindeyse peynir ekmek gibi satılan ve kısa süre içinde baskı sayısını artıran son romanı Deliduman la okurlarının büyük beğenisini kazanarak ve kitap listelerini altüst eden Serbes, özellikle günümüz gençliğine olan bakışı ve uslubuyla  edebiyat otorilerinin de dikkatlerini üzerine çekmeyi başardı. Çarpıcı üslubuyla bir cümlede güldüren ve hemen ardındaki cümlede ağlatabilecek kadar yoğun anlatımı okurun benliğini kuşatan yazar, 17 yaşındaki Çağlar’ın küçük bir taşra kasabasında başlayan ve İstanbul’ uzanan hikayesini hüzünlü ve bir o kadar da gülünç bir biçimde işlediği ve  romanıyla okurlarının karşısında olacak.

deliduman-emrah-serbesİletişim Yayınları’ndan çıkan kitapları ile Emrah Serbes Eylül ayı bitmeden dört ildeki okurları buluşacağı yerler ve tarihleri ise şöyle;

Ankara’da 24 Eylül Çarşamba günü, saat 18:00’de, Tatbikat Sahnesi, Çankaya

İstanbul’da, 26 Eylül Cuma, 17:00, 645 Dükkan, Kadıköy

Bursa’da, 27 Eylül Cumartesi günü, saat 17:00’de, Ezgi Kitabevi, Nilüfer

İzmir’de, 28 Eylül Pazar, 17:00, Yakın Kitabevi, Alsancak

Yorum Yapmasam Olmaz :)