TİYATRONUN İKİ DEVİ ONURLANDIRILDI

Yedirenk Vakfı tarafından düzenlenen “Ustanın Günü” gecesinde  tiyatronun iki büyük ismi Haldun Dorman ve Yıldız Kenter onurlandırıldı.

ustalarin-gunu-haldun-dormen-yildiz-kenter

Yedirenk Sanat Vakfı tarafından düzenlenen “Ustanın Günü” programı önceki gece tiyatronun iki büyük ismi için düzenledi. Yıldız Kenter ve Haldun Dormen’in onurlandırıldığı geceye, iki ustanın öğrencileri ve dostları katıldı. Erdal Özyağcılar, İzzet Günay, Gülriz Sururi, Devrim Erbil, Çiğdem Simavi, Lale Belkıs, Nevra Serezli, Mustafa Alabora, Emre Altuğ, Çağla Şikel, Talat Halman, Defne Halman, Atilla Dorsay’ın da aralarında olduğu pek çok sanatçının katıldığı gece, Beşiktaş ’taki Four Seasons otelde yapıldı.

Yıldız Kenter ve Haldun Dormen gecenin sonunda ödüllerini Gülper Refiğ ve Yedirenk Sanat Vakfı Başkanı Ali Tokul’un elinden aldı. Yıldız Kenter yaptığı konuşmada, “Dormen’le yıllarca rakip tiyatro olarak çalıştık ama aramızda hiçbir kırgınlık olmadı. O her şeyini paylaşmayı seven biridir, gerektiğinde sahnesini de bizimle paylaşmıştı” sözlerinin ardından ‘Haldun Seni çok seviyorum’ diyerek dostunun boynuna sarıldı.

Yorum Yapmasam Olmaz :)