2023/01/27

The-Wolverine-2013-x-manX-Men serisinin son filmi “The Wolverine” için geri sayım sürüyor. Türkiye’de 26 Temmuz 2013’te gösterime girecek olan serinin son filminin yönetmen koltuğunda tecrübeli isim James Mangold (Girl, İnterrupted, Identity, 3:10 to Yuma, Knight and Day) oturuyor.

Farklı tarzlarda filmler çekmeyi seven Mangold, şu ana kadar hepsinde gösterdiği başarıyı, eminim bu filmde de gösterecektir. Oyuncular arasındaysa Hugh Jackman’ın yanı sıra Famke Janssen (Jean Grey rolüyle) ve Will Yun Lee (Silver Samurai rolüyle) bulunuyor.

Filmin biraz da konusundan bahsetmek gerekirse; Wolverine bu filmde Japonya’ya yolculuk yapacak. Bilmediği bir dünyada en büyük düşmanıyla, onu sonsuza kadar değiştirecek bir ölüm-kalım savaşında karşılaşacak. İlk defa savunmasız kalan Wolverine, duygusal ve fiziksel sınırlarını zorlamak zorunda bırakılacak ve sadece samuray çeliğine karşı değil, aynı zamanda kendi ölümsüzlüğüne karşı verdiği içsel mücadele de onu daha önce gördüğümüzden çok daha güçlü hale getirecek.

Geçtiğimiz günlerde Las Vegas’ta gerçekleşen CinemaCon için hazırlanan The Wolverine’in yeni tanıtım videosunu burdan izleyebilirsiniz:

Özcan Uzun

relativelyunpopular.blogspot.com

Yorum Yapmasam Olmaz :)