2023/09/20

circular

Özel yatabilen sandalyesi ile modern kitaplıklı dairesel sandalye sizi arkadaşlarınızı oldukça eğlendirir.

Wooden-chair-in-library

Multi-purpose-lounge

LLSTOL adlı bir firma birçok şekilde kullanabileceğiniz ahşaptan yapılmış birbirine eklenebilen özel tasarımlı parçalar üretmiş. İster parçalardan sandalye yap ister kitap rafı olarak kullan. Tercih senin.

open1

Hem küçük bir kitaplık hem sehpa hemde sandalye . Aradığınız her şey yanıbaşınızda.

lounge1

İnsan bedenine göre özel olarak tasarlanmış olan bu sandalye 1 metre 20 cm uzunluğunda olup içerisi 15 cmlik köpük ile doldurulmuştur. Beden ağırlığına göre uyum gösterebilen sandalye rahatlığın yaynında şık tasarımı ile de okuyuculara hitap ediyor.

kitapli-sandalye2

Nils Holger Moormann’ın motorsiklete benzeyen tasarımı ile ortaya çıkardığı bu sandalye sizi gerçekten ayrıcalıklı kılmakta birebir olarak karmışızda duruyor. Ahşaptan yapılmış olan bu koltuk kitaplarınızı koyabileceğiniz raflardan oluşmasının yanısıra gizli çekmecelerinin olması ve gece vakti de kitap okuyabileceğiniz gece lambasının bulunması ile sizi özel kılıyor.

chair3

Sade ve gayet kullanışlı tasarımı ile bu koltuk size düzenli olmayı öğretecek. Artık kitaplarınızı kaybetmeyecek ve düzenli bir şekilde koltuk arasına koyacaksınız. Siz sadece yaslanın ayaklarınızı uzatın ve kitap okumaya başlayın.

sofa

Daisuke Motogi Architecture’nin tasarladığı bu rahat bu kotuk ile hem keyifli bir şekilde kitaplarınızı okuyacak hem de artık eşyalarınızı kaybetmeyeceksiniz. Cebinizdeki telefon sizi rahatsız mı ediyor, bırak onu koltuk sizin için tutsun.

biblio

Nobody&co’nun tasarladığı bu kitaplıklı koltuk farklı renkleri ile okuyucuların kütüphanelerine koyabilecekleri ayrı bir seçenek.

mag1

Görünüşü itibari ile biraz düzensiz görünsede bu sandalye sizin için dergilerinizi bir arada tutabilecek.

sway2

Markus Krauss’un tasarladığı bu sandalye ne yapacağınıza siz karar verirsiniz. Bir çok şekle sokabileceğiniz bu sandalye ile ister oturarak ya da yatarak oku, istersen sallanarak uyu.

Salih Gümüştaş

Yorum Yapmasam Olmaz :)